Bolu Ahtapot Çekici

Bolu ahtapot çekici, binek araçlar gibi vasıtaların rahatlıkla çekilebildiği özel tasarım çekicilerdir. Bu çekici türünü genellikle trafik polisleri kullanmaktadır.  Bu araçların tepesinden inmekte olan dört adet kol, hasar görmüş araçların tekerleklerine bağlanarak dikkatli bir şekilde çekme işini yapmaktadır. Çekme işleminin tamamlanması ile ahtapot çekici, araçları en yakın oto servise ya da araç sahibinin istediği alana çekmektedir.

Bolu ahtapot çekici veren firmamız da yukarıda bahsedilen hizmeti deneyimli teknik ekibi ile gerçekleştiren profesyonel bir firmadır. 7/24 çekici hizmeti veren firmamız, bulunduğunuz konuma en yakın ekibimizi yönlendirerek mağduriyetinizi en kısa sürede gidermek için kaliteli ve güvenli çekici hizmeti sunmaktadır.

Bolu Araç Kurtarmada Profesyonel Çekici Hizmeti

Bolu ahtapot çekici hizmeti olarak deneyimli ekibimiz ve son teknolojik çekici araçlarımız ile profesyonel çekici hizmeti vermekteyiz. İş sağlığı ve güvenliği standartlarına uygun olarak hizmet veren ekibimiz, bulunduğunuz konuma en kısa sürede gelerek araçlarınıza müdahale etmektedir. Sizlerden beklentimiz ise eğer aracınız yol kenarına park edilebilecek durumda ise park etmeniz değilse dörtlüleri yakarak bizi beklemenizdir. Ayrıca herhangi bir yangın durumu söz konusu ise yangın tüpü ile aracınızı söndürmenizdir. Dikkat edilmesi gereken bu durumlar can ve mal güvenliğiniz için çok önemlidir. Bu işlemlerden sonra ise bize arayarak konumunuzu ve aracınızın arıza durumunu bildirmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler doğrultusunda bulunduğunuz konuma en yakın olan ekibimiz gelerek sizin ve aracınızın mağduriyetini giderecektir.

 Bolu Ahtapot Çekici Fiyatları

Binek araçlar bir kaza durumu neticesinde ya da farklı nedenler dolayı arızalanabilmektedir. Sürücüler bir de bu durumla olmadık bir zamanda ve yerde karşı karşıya kalabilirler. İşte firmamız bu gibi durumlar için Bolu ahtapot çekici hizmeti vermektedir. Deneyimli ve eğitimli bir kadro ile çalışan firmamız, aracınızın özelliklerine uygun son teknolojik çekici araçları ile çekici hizmeti vermektedir. Ayrıca geniş hizmet ağı sayesinde size en yakın konumda bulunan çekici araçlarını yönlendiren firmamız, mağduriyetinizi en kısa sürede gidermek için elinden geleni yapmaktadır. Firmamızın çekici hizmet fiyatları ise; piyasadaki duruma, çekici hizmetinin çeşidine ve bulunduğunuz konuma göre farklı fiyat aralıklarında belirlenmektedir. Siz de çekici ihtiyacınız için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.