Bolu Oto Çekici

Bolu oto çekici firmamız ile hemen iletişime geçerek bilgiler alın, araçlarınızı hızlıca kurtarın. Aracınızla yolda seyahat ederken çok fazla arıza ve tehlike ile karşı karşıya kalabilirsiniz.  Bu gibi durumlarda asla panik olmanıza gerek yoktur çünkü araçlarınızın güvenle kurtarılması ve çekilmesi konusunda bize sonuna kadar güvenebilirsiniz. 7 gün 24 saat en güvenli ve en kolay çekici hizmetini sağlıyoruz. Aracınızla giderken herhangi bir arızayla karşılaştığınızda size en kısa sürede hizmet vermek için Bolu Oto Çekici olarak hazır bekliyoruz.  Hizmetlerimiz garantilidir ve size profesyonel bir şekilde hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Bolu oto çekici olarak yol yardımı, Bolu ve çevresi oto kurtarma, oto tamiri, oto elektrik, oto lastik ve vinç hizmetleri verilmektedir. Bize telefon ve WHATSAPP üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz.

ARAÇ KURTARMA- ÇEKME- TAŞIMA BELGESİ NEDİR?

Oto kurtarıcılar hem teknik hem de tehlikeli bir iş gerçekleştirirler.  Bu iş tecrübe ile birlikte profesyonelliğe dayanan bir iş olmaktadır. Bu profesyonellik doğru araç ve aletleri kullanmak, gerekli eğitim ve sertifikaları almaktır. Oto kurtarma için 105.41 koduyla sürücü belgesine işlenen, İş Kamyonu (Araç Kurtarma-Çekme-Taşıma) belgesini gerektirir.

Bu belgeyi almadan çalışan servisler herhangi bir iş kazası anında, 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu hükümlerine göre suçlu sayılırlar. Üstelik Karayolları Trafik Kanunu’nun 36.maddesine göre bir aracı, bulunduğu araca uygun sürücü belgesi olmadan kullanmak ve kullandırmak yasaktır. Unutmayın, kaza hiç beklemediğiniz bir anda gelir. Önemli olan, o anda hazır olmaktır.

BOLU YOL YARDIM

Aracınızla yaşadığınız basit bir elektrik arızası, lastik değişimi, akü değişimi, yakıt ikmali gibi olumsuz durumlarda kullanılan hizmet, yol yardım hizmetidir. Size en kısa sürede yardım için gelen Bolu Oto Çekici olarak araçlarımız tüm donanımlara sahiptir. Hızlı ve güvenilir bir şekilde tüm sorunları çözmeye yönelik profesyonel ekip ve donanımımızla hizmetinizdeyiz.

Bolu oto çekici yol yardım hizmet süreci şöyledir;

  • Sorun yaşanan noktaya en hızlı şekilde yol yardım aracının sevk edilmesi
  • Bu süreç içinde sorun yaşayan kişi ‘tam şeffaflık’ ilkesi ile sürekli bilgilendirme yapılması
  • Sorunlu araca ulaşılmasını takiben arızanın tespiti ve aracın teslim tutanağı ile teslim alınması
  • Arızanın giderilmesi sonucu, aracın teslim tutanağı ile teslim edilmesi

Sizlerin ve ailenizin güvenliği için, aracınızın en kısa sürede yetkili servislerde kontrollerinin yaptırılmasını öneriyoruz. Bolu Oto Çekici olarak her daim hizmetinizdeyiz.