Bolu Oto Kurtarıcı

Bolu oto kurtarıcı firması Keskin Oto Kurtarma olarak sizlere uzun yıllardan beri hizmet veriyoruz. İnsanların temel yaşam ihtiyaçlarını karşılamak üzere gün içerisinde çokça araba kullanılmaktadır. İşe giderken, acil sağlık durumlarında ya da tatile giderken kendi aracın rahatlığıyla gitmek kadar güzel bir durum yoktur. Tabi ki bu rahatlığın arkasından bazı olumsuz koşullarla karşılaşabilir. Arabanın arızalanması, yorgunluktan ya da dikkatsizlikten gelen bazı kaza sonuçları oluşmaktadır. Bolu Oto kurtarıcı ise bu tarz kötü ve olumsuz durumlarda aracınızın bir yerden başka bir yere taşınmasını sağlamaktadır. Profesyonel ekipmanlarıyla size daha iyi hizmet vermektedir. Güvenilir, profesyonel, dürüst ekip ve 7/24 kesintisiz destek ile firmamız yardımınıza kolayca yetişmektedir. Bolu bölgesi ve yakınlarında kazalı araç, sıfır araç, ağır vasıta araç kurtarma ve şehir içi araç taşıma işlemleri konusunda her türlü yardımı Bolu oto kurtarıcı sizlere sunmaktadır. Oto kurtarma hizmeti sunarken firmamız;

  • İşinde uzman kadro,
  • %100 müşteri memnuniyeti,
  • Kaskolu taşıma,
  • Uygun fiyat ve kaliteli hizmet,
  • 7/24 yol yardımı sunmaktadır.

 Bolu Oto Kurtarıcı Araç Çekici Çeşitleri

Oto kurtarma işinde sektörünün öncüsü olan firmamız bünyesinde her türlü araca uygun çekici modeli yer almaktadır. Bu araçlar içinden sizlere en uygun olan çekiciyi sizlerin hizmetine sunarak daha verimli bir hizmet gerçekleştirmekteyiz. İşletmemizde yer alan araçlar ve sahip oldukları özellikler şunlardır;

  • Çatallı çekici: Arızalı aracın altına giren iki büyük çatal aparatı vasıtayla aracı forklift çalışma sisteminde olduğu gibi komple kaldırarak çekici kasasına konulur.
  • Tepeden çekici: Özellikle trafik polisleri tarafından kullanılan ve aracı epeden kavrayan araç çekici sistemidir.
  • Vinçli kayar platform: Yolda kalan araç hareket edebiliyorsa bu çekici kullanılmaktadır.
  • Oto transfer çekici: Çekicide bulunan hidrolik makaralı vinç vasıtası ile çekirdek araç çekicinin damperli platformuna çekilir.

Bolu oto kurtarıcı firmasıyla aracınıza en ideal oto çekicisinden faydalanabilirsiniz. Yaklaşık olarak 9 adet araç taşıma kapasitesine sahip araçlarımızla her zamanen hızlı ve güvenli hizmeti sunmaktayız. Değer verdiğiniz aracınızı VIP araç taşıma hizmetimiz ile güvenle taşıyor aynı zaman da antika ,ultra, lüks özel seri ve son model araçlarınızı sigortalı olarak istediğiniz yere bırakıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz tüm bu işlemleri taşıma esnasında oluşabilecek sorunların önlenmesi için aracın teslim süresine kadar kaskolu hizmet sunmaktayız.