Hakkımızda

Teknoloji, sorunların büyük kısmına çözüm önerisi geliştirirken bazı durumlarda arızaya sebebiyet vermektedir. Araçların çoğu teknik servislerden geçip müşterinin hizmetine sunulmaktadır. Fakat özellikle uzun yollarda ya da aracın bilinmeyen teknik arıza sebeplerinden kaynaklı olarak araç kullanım dışı bir vaziyet alır ve böyle bir durumda çözümün giderilmesi için yol yardım hizmeti alınmalıdır. Herhangi bir yardıma başvurulmaması büyük kazaların yaşanmasına da olanak sağlar. Böyle bir durumda kendi sağlınız ile başkalarının sağlığını riske atmış olursunuz. Bu yüzden Keskin Oto Kurtarma olarak sizlerin her daim yanınızda olmaktayız.

Oto Kurtarma Hizmetlerimizin Kapsamı

 • Lastik değişimi
 • Tüketilen yakıta ek yakıt takviyesi
 • Araca uygun yedek malzeme takviyesi
 • Yolda kalınması durumunda yapılan yolculuğu engellememek adına seyahat ile ihtiyaç duyulan araç takviyesi
 • Araca ait anahtarın bozulması ile yaşanan problemlerde çilingirin çağırılması … gibi desteklerle yolcuların mağduriyeti giderilmeye çalışılmaktadır.
 • Çekici hizmeti

7/24 hizmet veren teknik hizmetlere nerde olursanız ulaşabilir yolculuğunuza daha emin adımlarla devam edebilirsiniz. Sağlanan bu destekler; sigorta ve poliçe kapsamında sağlanmaktadır. Üst düzeyde fazla destek almak istiyorsanız sigorta şirketinizle konuşmalı ve poliçenizi yüksek düzeyde hazırlatmalısınız.

Bolu Oto Kurtarma Hizmetinin Sağlanmadığı Durumlar

 • Karayolu haricinde bir yerde yolculuk yapıyorsanız
 • Sigortalı araç sahibinin alkol ve benzeri maddeleri kullanmış olması
 • Ülke içinde yaşanılan olağanüstü durumlarda
 • Araç sahibinin başka araçlar ile yarış içinde olduğu durumlarda
 • Kişinin başka kişilerle kavgaya karışıp kendine zarar verdiği durumlarda oto kurtarma hizmetinden yararlanılmaz.

Yukarıda belirtilen ifadelerden herhangi birine sahipseniz oto kurtarma hizmet faaliyetlerinden sigortalı olsanız dahi yararlanamazsınız. Diğer durumlarda yolda kaldığınızda zaman fark etmeksizin arayıp Keskin Oto Kurtarma olarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Doğru ve Güvenilir Oto Kurtarma Hizmeti Nasıldır?

Elbette ki oto kurtarma hizmetine ihtiyaç duyduğumuz anda aklımıza gelebilecek ilk ve en önemli soruların başında bu gelir. Nitekim, doğru hizmeti almak her şeyden önemlidir. Yolda yaşanılan probleme karşı oto kurtarma hizmeti ilk olarak hangi soruyu soruyor? Çözüm odaklı mı? Sorunu merak ediyor mu? ya da her şeyin çözülebileceğine dair vaatler de mi bulunuyor?  Her oto kurtarma hizmet şirketi onunla iş birliği içine girmenizi isteyecektir fakat telefonda aradığınız andan itibaren doğru ve güvenilir olan şirketin hitap şeklinden ve internetteki yorumlardan anlayabilirsiniz. Keskin Oto Kurtarma olarak önceliğimiz müşterilerimiz ve memnuniyetleri olmaktadır. Siz de bizlerle iletişim kurarak 7/24 hizmet alabilirsiniz.